НОВІ ВАКАНСІЇ

ВІДКРИТТЯ ГОТЕЛІВ 2020

📍Дубай, Абу-Дабі, Катар, Бахрейн. НОВІ можливості працювати за кордоном: Шеф-кухар, Маркетолог, Менеджери всіх рівнів, Бармен, Хостес, Офіціанти, Міксолог, SMM-SEO Менеджера, Спеціаліст з продажів. Зацікавила вакансія? Дізнайся про інші пропозиції!

дивовижне кафе

Приєднуйся до нашої команди! Потрібні таланти! Директор з персоналу, Шеф-кухар, Бармени, Керуючий, Маркетинг-координатор, Директор з продажів, ІТ-фахівець, Веб-розробник, SMM-SEO Адміністратор, Сомельє, Хостесс, Офіціант, Івент-менеджер. Подай заявку сьогодні!

Азія Ресторан & бар

Ставай частиною нашої команди! ми потребуємо вас! Менеджер по персоналу, Генеральний менеджер, Шеф, IT розробники, Спеціаліст з маркетингу, Хостес, Бухгалтер, Flairing Бармен, Офіціант, Фінансист, Рекрутер, Зв'яжіться і розкажіть нам про себе!

КАНДИДАТИ

Хостес

Привіт! Я Дарина. Працюю в ресторані 2 роки. Шукаю роботу з перспективою кар'єрного росту. Прагну отримати міжнародний досвід в закладах високого класу. Я впевнена, що зможу підвищити цінність вашого бренду. Чекаю на цікаві пропозиції!

Бармен

Я Сергій. Працюю в HoReCa більше 4-х років. Керую баром і вдосконалюю коктейльні карти. Люблю брати участь в змаганнях і вивчати сучасні тенденції, щоб створювати і дарувати нові емоції своїм гостям. Я готовий до нових викликів

Офіціант

Привіт! Я Ірина. Я закінчила університет і шукаю вакансію в департаменті їжа і напої. Працювала помічником офіціанта під час канікул. Я хочу влаштуватися в нову компанію, щоб продовжити свій професійний і кар'єрний ріст

відправити резюме

ПАРТНЕРАМ

kyryll.ushakov. horeca craft solutions

KYRYLL USHAKOV

Founder & CEO

+380970505254

Шановні роботодавці, HoReCa Craft Solutions може запропонувати найпростіший, швидкий і зручний спосіб розширити пошук кандидатів на українському ринку. Ми прагнемо, щоб у наших партнерів були кращі таланти і чесні співробітники, які допоможуть зростанню їх бізнесу. Для всіх наших кандидатів намагаємося надавати тренінги відповідно до стандартів роботи преміальних готелів, коктейль-барів й ресторанів високої кухні. На прохання наших клієнтів ми також можемо організувати вибіркове навчання кандидатів в сучасних школах гостинності. Наша мета — знайти професіонала, одержимого своєю професією, що підходить під всі вимоги даної вакансії. Ми відбираємо високо мотивованих, молодих, енергійних командних гравців, які поділяють цінність нашої компанії: «Люби те, що робиш, і роби те, що любиш». Другим нашим пріоритетом є надання послуг: Операційний менеджмент, розробка концепції для нового ресторану, удосконалення і створення нових продуктів. Результат: збільшення кількості гостей, з темпами зростання відвідувань, їх лояльність і задоволення сервісом. Фінанси: скорочення витрат -5%; / + 10% обсяг продажів. Моя команда і я маємо більш ніж 10-ний міжнародний досвід в готельно-ресторанній сфері. Готові виконати найскладніші завдання. Дякую! З нетерпінням чекаю більш докладного обговорення деталей нашої співпраці.

МИ СТВОРЮЄМО ГОСТИННІСТЬ

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

приєднуйтесь до нашої сім’ї!

22

Вакансій

246

Резюме

14

Компаній

7

Проекти

Є питання?

 

Ми тут, щоб допомогти. Ознайомтеся з нашими послугами, відправте нам електронного листа або телефонуйте: +38 (097) 0505254

FOLLOW US