НАША МІСІЯ & МЕТА

HoReCa Craft Solutions спеціалізується на створенні нових концепцій, менеджменті та інвестиціях у готельно-ресторанному бізнесі. Наші послуги: управління та бізнес девелопмент. Наші клієнти – міжнародні готельні, ресторанні мережі, холдингові компанії та інвестори. Наша мета – запуск прибуткових і клієнтоорієнтованих закладів громадського харчування. Забезпечення ефективного і результативного управління проектами. Адаптація сучасних технологій і тенденцій у готельній та ресторанній індустрії. Ми прагнемо залучати нових клієнтів, збільшувати продажі, спонукаючи гостей відвідувати частіше заклад, роблячи їх більш лояльними до бренду. Наша місія – створювати нові бренди та розвивати ваш бізнес. Ми знайдемо рішення для будь-якого завдання, зберігаючи ваш час, і ресурси. «Продуктивність» слово, з якого ми розпочинаємо новий день.

Для нас це означає, зниження витрат і збільшення виручки: -5%/+10%

відкриття & управління закладів громадського харчування

Створимо. Покращимо. Оптимізуємо!

Як ми працюємо?

Відкриття ресторану або розширення мережі закладів вимагає наявність гарних ідей, і відданої команди професіоналів. Багато що залежить від прийняття розумних рішень. Оцінка потенційного приміщення. Вивчення локального ринку й аналіз конкуренції. Розробка концепції з урахуванням локації, економічних показників, культурних особливостей. Вивчення всіх ключових процесів дає можливість визначити та мінімізувати можливі ризики та допоможе створити успішний проект. Бізнес-план й впровадження ефективної системи операційного управління, також принесе користь орендодавцю, тому що орендна плата буде гарантована, і своєчасно виплачена протягом всього узгодженого терміну. Ресторатор буде краще розуміти поточну бізнес-ситуацію: отримувати щомісячний звіт про доходи та витрати, а за допомогою фінансового планування, мати можливість дивитися в майбутнє. Як ми гарантуємо наші послуги? Ми інвестуємо особисті кошти в проект, що також мотивує нас створити рентабельний ресторан з сервісом, який орієнтований на гостя! Наші цінності: Ми докладаємо максимальних зусиль у всьому, що ми робимо, прагнучи до професійної переваги, перевершуючи очікування і відрізняючись високою продуктивністю.  

TURN-KEY SOLUTION

РЕСТОРАН “ПІД КЛЮЧ”

MANAGEMENT

МЕНЕДЖМЕНТ

audit and analisis

ДЕВЕЛОПМЕНТ

ДЕВЕЛОПМЕНТ

АУДИТ & АНАЛІЗ

 

ФРАНШИЗА РЕСТОРАНУ

 

СТВОРЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ

 

 Будемо раді обговорити можливості співпраці. Для отримання більш докладної інформації: Відкриття ресторану. Операційне управління та розвитку проекту, зв’яжіться з нами, використовуючи контактну форму.

Рекрутинг

ДОЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ!

Шукаєте нові можливості або ділову пропозицію? Ми стрімко розвиваємося і нам потрібні твої таланти, амбітність і творчі ідеї у всіх департаментах: F & B, HR, SMM, SEO, Фінанси, Маркетинг, Менеджмент, Дизайн інтер'єру, Веб-розробка. Подайте заявку, щоб дізнатися більше про відкриті вакансії

ЗНАЙТИ ПРАЦІВНИКА

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб знайти і навчити ідеальних співробітників, допомагаючи їм отримати бажану посаду відповідно до їх майбутнього кар'єрного зростання. Прагнемо відбирати відповідальних, цілеспрямованих, енергійних й позитивних командних гравців. Будь ласка, надішліть нам свій запит

НАША МЕТА – завжди випереджати очікування клієнта

kyryll.ushakov. horeca craft solutions

Ушаков Кирилл

Засновник & CEO

+380970505254

У 2007 році Я вперше заступив на зміну у невеликому барі. Так і почалась моя подорож у вивчені операційних стандартів закладів загального харчування. Перш ніж прийняти рішення та створити HoReCa Craft Solutions, я працював протягом 10-ти років в індустрії гостинності. Вивчав МВА і здобув ступінь магістра в галузі Менеджмент. 

читати далі

Протягом своєї професійної кар’єри я працював у нічних клубах, коктейль-барах, ресторанах, кав’ярнях, п’ятизіркових готелях, курортах України, Криму, Дубаї, Дохи і Будапешті. Отримував досвід відкриття та управління ресторанів відповідно до міжнародних бізнес-стандартів у найуспішніших світових компаніях, що дало мені достатньо впевненості, щоб розпочати нову непросту, але в вкрай захоплюючу главу підприємця в моєму житті. Я захопився створенням, розробкою і запуском нових проектів. З першого дня, в мене чітко визначена мета, працювати над встановленням ефективної системи для збільшення прибутку, зменшення витрат, забезпечення якісного обслуговування і досягнення задоволеності кожного гостя. Я знайду найкращих фахівців, враховуючи бюджет і сформую сильну команду, орієнтовану на результат, з акцентом на маркетингову стратегію, щоденне адміністрування, контроль якості продуктів, управління фінансами та людськими ресурсами. В мене немає сумніву, що правильна система — це ключ у створенні прибуткового бізнесу, і вірю, що творчі та унікальні ідеї — це перший крок у новому стартапі. Ми проаналізували місцевий ринок і розробили інвестиційні пропозиції, та готові запропонувати їх вам вже сьогодні. Ми гарантуємо наші послуги та якість наших програм. Наш головний пріоритет — побудувати довгострокові взаємовигідні відносини, заощаджуючи ваш час і ресурси. Я впевнений, що ми зможемо знайти найкраще бізнес-рішення для ваших потреб. Зв’яжіться зі мною сьогодні, Я буду радий нашій співпраці. Дякую!

МЕДІА

Зв’язатись з нами

FOLLOW US